Послуги та сервіс

Послуги

Діагностика тільності корів і телиць, в тому числі з використанням УЗД-сканера

Ректальна та УЗ-діагностика проводиться для виявлення тільності, ялових корів, запуску тільних корів та підготовки до розтелу.

Виявляємо тільність на 19-21 день після успішного осіменіння.

Визначаємо термін тільності з точністю до місяця.

Один наш спеціаліст досліджує 100-150 голів за день.

Виявляємо патології матки та яєчників.

Даємо рекомендації по профілактиці та лікуванню виявлених захворювань.

Проведення семінарів-навчань спеціалістів та техніків ШЗ

Відтворення стада – ключовий фактор рентабельності молочної ферми. Рівень професіоналізму і знань техніка ШЗ має істотний вплив на результати по відтворенню. Дуже часто невеликі коректування в роботі техніка ШЗ можуть забезпечити поліпшення одержуваного % тільних тварин. Тут важливо враховувати при підготовці до самого процесу осіменіння, так і саму процедуру ректо-цервікального осіменіння тварини.

Послуга включає в себе:

Аудит організації пунктів штучного осіменіння тварин на фермах.

Техніку безпеки при роботі з судинами Дьюара і рідким азотом.

Вибір часу осіменіння корів і телиць.

Вибір тактики і техніки осіменіння корів і телиць.

Навчання ректо-цервікальному способу осіменіння.

Оцінка рухливості сперми.

Облік і звітність на пункті штучного осіменіння.

Індивідуальний підбір бугаїв- плідників

Проводимо індивідуальний підбір бугаїв-плідників до Вашого стада, що дозволяє уникнути небажаних наслідків інбридингу та забезпечує в наступному поколінні Вашої худоби бажаний прояв господарських і продуктивних ознак.

Лінійна оцінка типу худоби

Лінійна оцінка ВРХ — це лінійна оцінка екстер’єру тварини, яка допомагає визначити відхилення від стандартного прийнятого показника, які обумовлені для цієї породи. Кожна окрема риса впливає не лише на продуктивність тварини, а й на її здоров’я та довголіття.

Оцінку проводять для розрахунку функціональності тварини, щоб вона довго жила і мала гарну продуктивність. І в тому числі, щоб ця тварина в кінцевому результаті була економічно вигідною. Але оцінка корів робиться не лише для того, щоб визначити ефективність корови. Головна її ціль — змінити недоліки тварини в наступному поколінні.

Розробка стратегічного селекційного плану розвитку господарства

Розробляємо перспективні плани селекційної роботи. Результати сьогоднішньої роботи в практичній селекції можна спостерігати лише через 3,5-4,5 роки, тому наявність чіткої стратегії розвитку стада є необхідним елементом роботи на перспективу.

Ветеринарний супровід

Виконання клінічного огляду новотільних корів. Проведення діагностики та лікування кетозів у корів. Проведення діагностики та лікування післяродових захворювань. Контроль здоров’я тварин, котрим проводилось/призначалось лікування під час попереднього візиту. Проведення діагностики тільності тварин, причин неплідності та корекція їх відтворювальної здатності. Призначення подальшого курсу лікування хворих тварин до наступного візиту.

Доставка азоту

Ми раді запропонувати своїм клієнтам професійну доставку азоту по всій території України. Доставка здійснюється спеціалізованим автотранспортом.

Сервіс

Забезпечуємо безкоштовну та оперативну доставку спермопродукції та супутніх матеріалів

Наша компанія пропонує Вам кращу світову генетику та забезпечує необхідними супутніми матеріалами. Для наших клієнтів існує постійно діюча система сервісу, що діє на всій території України з урахуванням індивідуальних побажань.

Надаємо господарствам в оренду посудини Дьюара

Надаємо господарствам в оренду посудини Дьюара.

Проводимо консультації щодо закріплення бугаїв-плідників

Здійснюємо якісне закріплення бугаїв-плідників для постійних та нових клієнтів. Закріплення проводиться колегією експертів для отримання максимального генетичного прогресу, вирівнювання стада та покращення окремих характеристик.Будь-який підбір має бути поліпшувальним, тобто спрямованим на вдосконалення певних характеристик тварини. Тому в умовах України з переходом на спеціалізоване молочне скотарство переважно використовують бугаїв поліпшувальних порід, таких як голштинська, швіцька, джерсейська різних селекцій. Однак треба пам’ятати: безсистемне парування навіть старанно дібраних тварин не дасть бажаних результатів, а використання в малопродуктивних стадах бугаїв із високою продуктивністю матерів приносить низький, а іноді і нульовий результат.

Надаємо необхідні племінні та ветеринарні свідоцтва

Надаємо необхідні племінні та ветеринарні свідоцтва.